Kde můžete například nakoupit v Německu

Strýček Venda nemohl sehnat sportovní sedačky do milovaného auta. Našel je na největším polském aukčním portálu Allegro.pl

allegro.pl - polský aukční server

Kamarád Honza chtěl již delší dobu zakoupit elektronickou čtečku knih, nedávno ho zaujala nabídka společnosti Amazon - konkrétně elektronická čtečka Kindle Paperwhite. Nyní ji má již u sebe, ušetřil a je nadmíru spokojen.

amazon.de - nákupní galerie

Slečna Barbora hledala kvalitní holinky. Objednala si je na internetovém obchodě crocs.de a byla nadšená z velkého výběru, výhodných cen i způsobů plateb. Mimo to obchod nabízí možnost vrácení zboží po dobu 90 dnů.

crocs.de - světoznámá značka obuvi

Soused Igor si koupil přepravní klec pro své pejsky na eBay.de. Tento aukční portál nabízí širokou škálu zboží, od oblečení až po chovatelské potřeby. S registrací Vám rádi pomůžeme.

eBay.de - německý aukční server

Paní Agáta si vyhlédla pro svého syna sportovní kočárek. Vybrala si v německém internetovém obchodě MyToys.de. Obrovský výběr, výhodné ceny a mimo jiné také platba na dobírku.

myToys.de - obchod s velmi širokou nabídkou nejen hraček

Slečna Martinka dlouho hledala boty na aerobic. V Čechách narážela na vysokou cenu a doručení za 14 dní. Našla je na jednom z největších německých internetových obchodů s obuví, módou a doplňky. Nadchlo ji poštovné zdarma, snadná možnost vrácení zboží i a rychlé doručení.

Zalando.de - široká nabídka obuvi a oblečení a modních doplňků
Triloxx s.r.o. - idatabaze.czPoštovní služby, pošty - idatabaze.cz

Potřebujete více informací?

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku nebo máte konkrétní dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás!
Rádi Vám pomůžeme.

Posouváme vaše hranice přepravy, registrujte se zdarma a vaše balíky budou u nás v bezpečí a komfortu.

Registrujte se zdarma zde