Firma Triloxx chce být kvalitním partnerem pro nákup a prodej zboží v zahraničí nejen pro podnikatele a firmy, ale i pro fyzické osoby. Chtěli bychom poskytnout maximálně dobrý servis při Vašem ojedinělém nákupu v Německu, Polsku či jiné zemi stejně jako se snažíme udělat maximum pro firmy, kterým pomáháme rozesílat zboží do ciziny a zároveň jim poskytujeme německou a polskou adresu, kam jejich zákazníci mohou zboží reklamovat nebo vrátit. Firma tak nemusí platit sídlo v dané zemi a ušetří za plat zaměstnanců. Následujte tyto firmy a expandujte na polský či německý trh, Váš skvělý produkt se určitě prosadí a s námi minimalizujete počáteční investice.

Naše poloha nám umožňuje zasílat po Polsku a Německu za vnitrostátní ceny poštovného, proto dokážeme zasílat do zahraničí opravdu za skvělé ceny a rostoucími objemy bychom chtěli tlačit na dopravce a dostat se na ceny ještě nižší.

Každý den se učíme, jelikož řešíme nové a nové případy jednotlivých zákazníků, proto nás neváhejte kontaktovat, budeme se snažit vyhovět i Vašim touhám a přáním.

Historie a současnost


Společnost Triloxx začala vznikat spontánně od roku 2006, kdy se objevila poptávka po doručování zboží z celého světa a Česká republika byla jako doručovací místo těžce dostupná. I přes otevření trhu v rámci Evropské unie stále řada internetových obchodníků neposkytuje službu doručení do naší země. Z toho důvodu je tu firma Triloxx, která Vám zprostředkuje zahraniční trh.

Od této doby se společnost značně rozrostla – dnes existují dvě dceřiné společnosti, v Německu společnost Triloxx GmbH a v Polsku Triloxx Sp. z o.o. Všechny tři firmy úzce spolupracují právě za účelem rychlé a bezpečné výměny zásilek mezi jednotlivými státy.

Směry


Činnost této logistické skupiny můžeme rozdělit do dvou hlavních směrů – Trading a zasilatelství jednotlivých menších zásilek. Informace o zasilatelství a službě TriloxxBoxx najdete na těchto stránkách. Více informací o velkoobchodě najdete na stránkách www.triloxx.cz.